20/1
MKS Letovice / kulturní dům
Hudba
100,- / 150,- Kč
předprodej / na místě

TWO FACES OF ROCK - The CELLO Boys + InAction

The CELLO Boys (LADISLAV MARIAŠ, ZACHAR FEDOROV, JAKUB KOČÍ)

Vznik violoncellového dua The CELLO Boys se váže k podzimu roku 2016.

Za dobu dosavadní umělecké činnosti má za sebou řadu vystoupení jak v České republice, tak v zahraničí.

Vystoupili na mnoha akcích, jako jsou plesy, festivaly, veřejné akce, obecní slavnosti, firemní večírky a další.

Pravidelně také pořádají své vlastní koncerty v různých divadlech nebo industriálních či jiných netypických prostorech.

Interpretují hudbu „klasickou“, pop, rock či hudbu jiné moderní scény.

Do jejich repertoáru se tedy řadí jak J. S. Bach, J. Haydn, M. Doležil nebo D. Vrchoslav, tak vlastní virtuózní úpravy těch nejznámějších písní kapel jako například Nirvana, AC/DC, U2, Europe, Iron Maiden nebo také známých interpretů a DJ´s mezi které patří M. Jackson, L. Fonsi, Avicii a další.

Snaží se o propojení těchto kontrastních stylů. Proto si můžeme povšimnout například motivu 4. věty Novosvětské Symfonie A. Dvořáka ve skladbě Fear of the Dark (Iron Maiden), nebo Toccaty d moll zakomponované do Thunderstruck (AC/DC).

Skladby volí tak, aby se předvedla virtuózní technika, všechny možnosti nástroje a aby se zároveň nenudil ani odborník, ani méně náročný posluchač.

CELLO DUO: Ladislav Mariaš & Zachar Fedorov

DRUMS: Jakub Kočí

 

InAction, to je mladá kapela z Prahy, inspirující se rockovou scénou 80. a 90. let. K zakládajícím členům kapely z roku 2013, charismatické zpěvačce Iloně Vintrové a vynikajícímu baskytaristovi Václavu Hořákovi, se v roce 2017 přidali talentovaný mladý bubeník Pepa Rajtr a kytarista Lukáš Fleischhans.

Kapela má za sebou řadu vystoupení na koncertech a festivalech, stali se finalisty soutěže GBOB 2015 a semifinalisty soutěže Skutečná Liga 2015. V roce 2019 se této soutěže zúčastnili znovu a již v aktuální sestavě se probojovali až do finále, kde obsadili celkově 2.místo!

S producentem Danielem Škráškem a Beatricí Todorovou natočili v roce 2017 své debutové album s názvem "Light From The Dark" a na podzim roku 2018 vychází jejich první videoklip na skladbu "Prayer For Love" právě z tohoto alba.

Zkraje roku 2019 natočili v mosteckém studiu Ponte Records čtyřpísňové EP "Makes You Wanna Cry". Na titulní skladbu hned uveřejnili i nový videoklip.

Na úspěšný rok 2019 navázali v květnu roku 2020, když výrazně zabodovali se skladbou "Nejsi v tom sám". Ta se stala oficiální hymnou největšího mládežnického fotbalového turnaje "Ondrášovka Cup"!

Nyní se intenzivně připravují na koncertní vystoupení, která je ještě čekají v roce 2020 a současně neustále pracují na dalším novém materiálu!

Aktuální dění a informace o kapele InAction můžete sledovat na www.kapelainaction.cz, Facebooku, Instagramu, YouTube, Bandzone, MusicMap a dalších sociálních sítích.

Členové:

Ilona Vintrová - Lead Vocal

Václav Hořák - Bass Guitar, Backing Vocals

Lukáš Fleischhans - Guitar

Josef Rajtr - Drums

Program akcí - MKS Program všech akcí v Letovicích - TIC