MKS Letovice / kulturní dům
250,- Kč / 290,- Kč
předprodej / na místě

Chuť do života - Halina Pawlowská

Talk show Chuť do života - Halina Pawlowská, která měla být 27. 5. 2020 je zrušena. Pro pořad se hledá náhradní termín (říjen / listopad).
Zakoupené vstupenky i rezervace zůstávají v platnosti.

Pokud by vám náhradní termín nevyhovoval, můžete zakoupené vstupenky vrátit v Kulturním domě v Letovicích a rezervované vstupenky zrušit na tel.: 516 474 422, 739 396 535.
Vstupenky zakoupené přes internet vyřizuje paní Bc. Jana Zemánková: 775 568 303, zemankova@mks-letovice.cz.

One woman show

Úplně nový pořad Haliny Pawlowské „Chuť do života“ aneb o vzrušení, lásce, katastrofách a spoustě pitomců, kteří zasluhují, abychom se jim společně smáli. A taky, pochopitelně, o jídle!

Protože: všechno je putna, jen když nám chutná.

Během pořadu se nejen neudržíte smíchy, ale můžete si zakoupit a nechat podepsat knihu „Chuť do života“ nejčtenější současné české autorky anebo si na památku odnést společnou fotografii.