MKS Letovice / kulturní dům
na koncert platí abonentky KPH / do 18 let zdarma

Koncert klarinetového tria - Trio SMS

Koncert KPH

Účinkují: Tomáš Mosler, Dalibor Spilka, Dominik Sedlák (klarinety)

Tomáš Mosler (*1998 – Boskovice)

Hře na klarinet jsem se začal věnovat už ve svých 7 letech. Momentálně studuji 6. ročník Brněnské konzervatoře, stejně jako mí kolegové. K tomu studuji i na Pedagogické fakultě Masarykovy univerzity. Působím v orchestru Městského divadla Brno, komorním orchestru Pedagogické fakulty Collegium Musicum a příležitostně v dalších symfonických tělesech. Hraji též v dechové hudbě Bystřická kapela a cimbálové kapele MuniCimbal.

První roky své pedagogické dráhy trávím v Kotvrdovicích, kde má zřízenou pobočku Soukromá ZUŠ Blansko.

Kromě klarinetu se též intenzivně věnuji hře na saxofon, kytaru, zobcovou flétnu, a když zbyde čas, tak i bicí nástroje nebo klavír.

Ve volném čase rád pracuji na zahradě nebo sportuji.

Dalibor Spilka (*2000 – Rájec-Jestřebí)

Studuji na konzervatoři v Brně, kde jsem již v 6. ročníku, tudíž budu letos absolvovat. Zároveň mi nedávno započal 1. semestr na JAMU. Kromě klarinetu se na konzervatoři věnuji zpěvu, který mám jako druhý obor. Sem tam si rád zahraji i na klavír. Pedagogicky působím v ZUŠ Vyškov a jsem člen Klarinet Kvartet Brno. Zajímá a baví mě klasická hudba 20. stol. Kromě toho také ta moderní, jako je jazz, swing, blues. Mezi mé záliby ve volném čase patří procházky, hra kulečníku, nebo jízda na kole.

Dominik Sedlák (*2000 – Nové Mesto n. Váhom)

Študujem 6. ročník na konzervatóriu v Brne a 1. ročník na Janáčkově akadémii múzických umění v Brne. Hrávam v Jihlavskej filharmonii Gustava Mahlera, Klarinet Kvartet Brno a v dychovej hudbe Drietomanka. Venujem sa taktiež pedagogickej činnosti na ZUŠ Čachtice. Vo voľnom čase rád trávim čas s kamarátmi, rodinou, čítaním klasickej literatúry a počúvaním hudby všetkého druhu.