×

Chybová zpráva

  • Deprecated function: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; ctools_context has a deprecated constructor ve funkci require_once() (řádek: 127 v souboru /web/htdocs2/mks_letovicecz/home/www/sites/all/modules/ctools/ctools.module).
  • Deprecated function: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; ctools_context_required has a deprecated constructor ve funkci require_once() (řádek: 127 v souboru /web/htdocs2/mks_letovicecz/home/www/sites/all/modules/ctools/ctools.module).
  • Deprecated function: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; ctools_context_optional has a deprecated constructor ve funkci require_once() (řádek: 127 v souboru /web/htdocs2/mks_letovicecz/home/www/sites/all/modules/ctools/ctools.module).
8. 12.
MKS Letovice - kulturní dům
Ostatní
Vstupné dobrovolné

Letovice, náš domov

Poslední setkání z 2. cyklu besed pana Bohuslava Kudy

Opět po roce v podzimním čase pomyslně otevíráme již 2. ročník cyklu besed Letovice, náš domov. Stejně jako loni bude nám průvodcem pan Bohuslav Kuda. Dozvíme se mnoho zajímavého z historie města po současnost, ale budeme se také věnovat tématu místních částí Letovic. Průvodní slovo je doplněno fotografiemi, náčrty i mapami powerpointové prezentaci.

Zase budeme moci virtuálně nahlédnout do míst, která jsou pouze v našich vzpomínkách, podívat na naše město očima jiných lidí, nahlédnout na životy lidí, osobností, které zde žily a zanechaly menší anebo velký otisk své duše.

Program akcí - MKS Program všech akcí v Letovicích - TIC