×

Chybová zpráva

  • Deprecated function: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; ctools_context has a deprecated constructor ve funkci require_once() (řádek: 127 v souboru /web/htdocs2/mks_letovicecz/home/www/sites/all/modules/ctools/ctools.module).
  • Deprecated function: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; ctools_context_required has a deprecated constructor ve funkci require_once() (řádek: 127 v souboru /web/htdocs2/mks_letovicecz/home/www/sites/all/modules/ctools/ctools.module).
  • Deprecated function: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; ctools_context_optional has a deprecated constructor ve funkci require_once() (řádek: 127 v souboru /web/htdocs2/mks_letovicecz/home/www/sites/all/modules/ctools/ctools.module).
1. 3.
Budova bývalé měšťanské školy, Tyršova 2 (1.patro)
Ostatní
Vstupné dobrovolné

Lidové stavitelství na Letovicku

Na čtvrtek 1. března 2018 přijal pozvání pan Mgr. Roman Malach, Ph.D., který nás provede přednáškou s názvem "Lidové stavitelství na Letovicku".

Program akcí - MKS Program všech akcí v Letovicích - TIC