×

Chybová zpráva

  • Deprecated function: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; ctools_context has a deprecated constructor ve funkci require_once() (řádek: 127 v souboru /web/htdocs2/mks_letovicecz/home/www/sites/all/modules/ctools/ctools.module).
  • Deprecated function: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; ctools_context_required has a deprecated constructor ve funkci require_once() (řádek: 127 v souboru /web/htdocs2/mks_letovicecz/home/www/sites/all/modules/ctools/ctools.module).
  • Deprecated function: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; ctools_context_optional has a deprecated constructor ve funkci require_once() (řádek: 127 v souboru /web/htdocs2/mks_letovicecz/home/www/sites/all/modules/ctools/ctools.module).
10. 1.
MKS Letovice - kulturní dům
Hudba
150,- Kč
Na koncert platí předplatné KPH / Studenti uměleckých škol zdarma

Novoroční koncert se slavnostním přípitkem

Nenechte si ujít slavnostní novoroční koncert s přípitkem starosty při poslechu světoznámých árií v podání operních sólistů. 

MORAVSKÉ KLAVÍRNÍ TRIO

Jiří Jahoda - housle, Jana Ryšánková - klavír, Miroslav Zicha - violoncello

OPERNÍ SÓLISTÉ:

Iveta Jiříková - soprán, Martino Hammerle-Bortolotti - baryton

To nejlepší z opery a operety

V programu zazní árie ze slavných Verdiho oper Jana z Arku, Ernani, Attila, Luisa Miller, Pucciniho dramatická Tosca jako protipól citlivé Cileovy Adriany či lehkovážné a temperamentní Lehárovy Giuditty a v druhé půli na diváky čekají úchvatné populární operetní melodie a canzony jako jsou Non ti scordar di me, Granada či jazzový standard Summertime z Gershwinovy opery Porgy a Bess. Jako hlavní sólovou skladbu trio uvede průřez hlavními melodiemi Čajkovského baletu Labutí jezero.  

www.novorocniturne.cz

Program akcí - MKS Program všech akcí v Letovicích - TIC