11/6
MKS Letovice - kulturní dům
Divadlo
100,- Kč

Pohádka mládí

Divadlo Květ Života je dílem tří kamarádů, Káti a Kuby a Martina, které spojuje láska k herectví a touha rozdávat radost. Když nás osud svedl dohromady a zjistili jsme, že nás společné hraní baví, rozhodli jsme se ke konci roku 2018 spojit síly a vytvořit něco úžasného - profesionální kočovné divadlo.

Jdeme za svým snem, vlastní cestou a všechno si vymýšlíme a také platíme sami tj: scénáře, kulisy, kostýmy, scénu, režii, propagaci... zkrátka vše od A do Z. První představení, naši autorskou veselohru Pohádku mládí, jsme připravovali intenzivně 9 měsíců a poprvé jsme ji hráli 27. září 2019.

Pohádka mládí - Všichni to znáte ze svého života. Příběh o lásce, manželství a životních zkouškách, které je třeba společně překonat. Naše hra vypráví o osudu Růženky Hejkalové a Bély Kropáčka. O tom, jak se na obecné škole poznali a jak jim jejich láska, přes všechna životní úskalí, s úsměvem na rtech vydržela až dodnes.

Jedná se o retrospektivní divadlo, které hrají tři herci. Diváci uvidí hlavní postavy v letech 1957, 1967, 1993 a 2018, od jejich dětství po seniorský věk.

Program akcí - MKS Program všech akcí v Letovicích - TIC