22. 3.
250,- Kč / 300,- Kč
předprodej / na místě

Talkshow se Zuzanou Bubílkovou a italským zpěvákem Andrea Andrei

Zuzana Bubílková je česká komediální herečka, televizní novinářka, publicistka a moderátorka. Narodila se ve Zlíně, ale ještě během dětství se i s rodiči přestěhovala na Slovensko. Jejími nejznámějšími televizními a divadelními pořady se staly politicky laděné satirické cykly S politiky netančím na ČT1 a později Politické harašení na TV Nova, které připravovala společně s Miloslavem Šimkem.

Život a dílo

Začínala ve Slovenské televizi. Společně s Otou Černým uváděla pořad Co týden dal. Po rozpadu Československa přesídlila do České republiky a pracovala v České televizi, souběžně s tím také v soukromém rádiu Frekvence 1. Z té doby pochází také její první kontakty s Divadlem Jiřího Grossmanna, kde zpočátku vystupovala v pořadech Miloslava Šimka nejprve pohostinsky, později pravidelně a systematicky. Od roku 1995 pak také pravidelně vystupovali nejprve ve veřejnoprávní České televizi, poté pod změněným názvem v Televizi Nova. Ve své divadelní činnosti na TV Nova pokračovala i po úmrtí (2004) svého jevištního partnera Miloslava Šimka. Kvůli nemoci ale musela na čas skončit.

Napsala i knihy Co kamery neviděly (o svém působení v televizi v revolučních a porevolučních letech) a Co týden (ne)dal (o svém moderování diskusních pořadů Československé a později České televize).

Na začátku roku 2008 se vrátila na ČT1 a moderovala pořad Co týden vzal. Ale v polovině roku 2008 její pořad zrušili kvůli narážce na Tomáše Cikrta.[1] Od roku 2009 do roku 2013 se objevovala na nové televizní stanici TV Barrandov a od srpna 2013 byla moderátorkou na Šlágr TV. V současné době můžeme Zuzanu Bubílkovou uvidět od března na TV Regina v pořadu BUBU show a Kamarádky.

Andrea Andrei

Italský zpěvák, producent, textař, skladatel, ale i výborný kuchař, Andrea Andrei, který spolupracuje s největšími italskými a českými hvězdami.

Mediální partneři: Rádio Petrov a 5plus2