20. 10.-9. 11.
Výstava
Vstupné dobrovolné

Všechny cesty vedou do Kunštátu - vernisáž výstavy

Nadační fond Františka Buriana ve spolupráci s MKS Letovice Vás srdečně zve na prodejní výstavu umělců z Kunštátu a okolí.

(Lubomír Hluštík, Petra Hluštíková, Maria Kulina, Sergej Kulina, Tatjana Kulina, Zdeněk Lindovský, Vít Ondráček, Eva Pikartová, Prokop Veselý, Daniel Seko, Nikola Seko, Milan Růžek, Radmila Růžková)

Vernisáž výstavy se koná 20. 10. 2017 od 18.00 hodin v Městském kulturním středisku Letovice.

Průvodní slovo: Josefa Popelková

Kulturní program: Sergej Golubkov